Výhody členství

Výhody členství v iRobot Clubu využije opravdu každý. Kromě Uvítací slevy, která je určená např. pro nákup příslušenství, náhradních sáčků, filtrů atd. dostane každý člen možnost své slevy a výhody sdílet se všemi, kteří u něj doma vidí, jak iRobot funguje a projeví zájem si ho také pořídit. A člen klubu za tuto "výpomoc" známým dostane další slevy a výhody za doporučení i od nás. Kromě výhodných nabídek je exkluzivní i služba Svozu porouchaného robota zdarma a stejně tak doprava po opravě zpět domů.

Získáte tříletou záruku
zdarma

Stačí registrovat robota zakoupeného v období od října 2022 do konce trvání akce a zdarma získáte rok záruky navíc zdarma. Registrujte si vysavač i mop!

Speciální slevy
pro členy i jejich blízké

Každý nově registrovaný člen získá slevy na nákup produktů iRobot. Ty lze využít na nový vysavač, dokoupení mopu či příslušenství. Můžete také potěšit své blízké, kterým se váš iRobot zamlouvá a nabídnout svou klubovou výhodu jim.

Doporučte iRobot a
získejte výhody

Sdílejte své zkušenosti s našimi produkty, doporučte iRobot a získejte prémiové benefity v podobě ještě výhodnějších nákupů.

Zařídíme svoz robota
na servis zdarma

Potřebuje váš robot opravu? Zdarma ho odvezeme do našeho autorizovaného servisu a opraveného zpět až k vašim dveřím.

Revoluce pokračuje

Nejpokročilejší robot, který se zrodil z 20 let zkušeností

Zaregistrujte se do iRobot Clubu Roomba® Combo j7+ je jediný skutečně samostatný robotický vysavač 2v1. Je vybaven vysouvacím mopem, širokoúhlou kamerou s přísvitem a díky geniální navigaci vSLAM® s funkcí PrecisionVision vidí kolem sebe, dokáže rozeznat předměty, jako jsou exkrementy, boty, kabely (+ více než 80 dalších) a podle nich upravuje svou trasu. Automaticky rozpozná koberce a v případě potřeby zdvihne mop nad ně nebo ho zcela zasune. Po dokončení se sám vysype.