Jak se stát členem iRobot Clubu?

Je to rychlé a jednoduché

Vyplňte registrační formulář a čerpejte výhody člena iRobot Clubu. Jste už členem iRobot Clubu? Přihlaste se do svého účtu.

Registrace krok za krokem

Registrace do iRobot Clubu je velice rychlá a jednoduchá. Níže najdete ve dvou krocích jak získat svůj účet během chvilky!

1

Registrace uživatele

Na stránce registrace nového účtu zadejte svoji e-mailovou adresu a heslo. Těmito údaji se budete pak do svého iRobot Club profilu přihlašovat.

2

Dokončení registrace

Po vyplnění registračních údajů vám bude na e-mailovou adresu doručen potvrzovací e-mail s výzvou k potvrzení registrace. Po potvrzení registrace už se mužete radovat z výhod, které vám členství v iRobot Clubu přináší.

Získáte tříletou záruku
zdarma

Stačí registrovat robota zakoupeného v období od října 2022 do konce trvání akce a zdarma získáte rok záruky navíc zdarma. Registrujte si vysavač i mop!

Speciální slevy
pro členy i jejich blízké

Každý nově registrovaný člen získá slevy na nákup produktů iRobot. Ty lze využít na nový vysavač, dokoupení mopu či příslušenství. Můžete také potěšit své blízké, kterým se váš iRobot zamlouvá a nabídnout svou klubovou výhodu jim.

Doporučte iRobot a
získejte výhody

Sdílejte své zkušenosti s našimi produkty, doporučte iRobot a získejte prémiové benefity v podobě ještě výhodnějších nákupů.

Zařídíme svoz robota
na servis zdarma

Potřebuje váš robot opravu? Zdarma ho odvezeme do našeho autorizovaného servisu a opraveného zpět až k vašim dveřím.