iRobot Club

Značka iRobot si za více než 30 let vybudovala důvěru svých zákazníků. A to díky kvalitě, dlouhé životnosti produktů a možnostech pozáručního servisu. Moc dobře víme, že jsou zákazníci iRobot s roboty spokojení a v případě inovace jejich robotického pomocníka vybírají z nabídky ověřené značky iRobot.

Moc si této věrnosti vážíme a chceme zákazníkům za jejich věrnost nabídnout víc než jen kvalitní produkt. Proto vznikl iRobot Club. Místo, kde věrní zákazníci a členové klubu získají celou řadu exkluzivních výhod, akcí a slev.

Chci být členem klubu

Už jsme toho spolu hodně zažili.

Děkujeme za vaši věrnost

Moc nás těší, že už tolik let vkládáte důvěru do našich produktů. Roomba a Braava se už v řadě domácností stala členem rodiny a naše iRobotí rodina se nepřestává rozrůstat. Naši roboti usnadňují životy už ve více jak 30 milionech domácností.

Za tu dlouho dobu jsme ušli i velký kus ve vývoji. To, že robotický vysavač vysaje a robotický mop vytře je samozřejmost, nicméně naše nejnovější produkty se mimo to umí přizpůsobit individuálně každé domácnosti. Naučí se znát váš domov, moc dobře ví, kde se mají úklidu věnovat intenzivněji a dokonce se naučí i rytmus domácnosti. Navrhují úklid tak, aby vás nerušili.

Chtěli jsme všem našim zákazníkům poděkovat a nabídnout jim exkluzivní benefit, či odměnu. Prostě jim udělat radost. Proto jsme pro všechny, z naší irobotí rodiny připravili iRobot Club. Členové mají možnost získat příjemné slevy nebo výhodné nabídky, ale i si například přednostně objednat nejnovější modely, které si noví zákazníci budou moct koupit až v budoucnu.

Zaregistrujte se do iRobot Clubu

a získejte přístup k výhodám, které jsou
dostupné jen pro členy klubu

Přidat se do klubu

Revoluce pokračuje

Nejpokročilejší robot, který se zrodil z 20 let zkušeností

Roomba® Combo j7+ je jediný skutečně samostatný robotický vysavač 2v1.

Je vybaven vysouvacím mopem, širokoúhlou kamerou s přísvitem a díky geniální navigaci vSLAM® s funkcí PrecisionVision vidí kolem sebe, dokáže rozeznat předměty, jako jsou exkrementy, boty, kabely (+ více než 80 dalších) a podle nich upravuje svou trasu. Automaticky rozpozná koberce a v případě potřeby zdvihne mop nad ně nebo ho zcela zasune. Po dokončení se sám vysype.

Zaregistrujte se do iRobot Clubu

Často kladené dotazy

01

Kdo může být členem v iRobot Clubu?

Členem klubu se může stát každý majitel robotického pomocníka iRobot.

02

Jak se stát členem?

Členem se stanete po zaregistrování svojí osoby do Clubu, ale hlavní výhody můžete začít čerpat až ve chvíli po zaregistrování a kontrole údajů vašeho iRobota.

03

Můžu pozvat známé a rodinu?

Ano! Můžete s rodinou a známými dokonce sdílet akce a slevy a když se i oni zaregistrují po vašem pozvání, my vás za to odměníme dalšími bonusy.

04

Můžu se z klubu odhlásit, když nebudu chtít být nadále členem?

Samozřejmě můžete. Je to ještě jednodušší, než se zaregistrovat. Odlášením z klubu však ztrácíte veškeré členské výhody, včetně nároku na prodlouženou tříletou záruku.

05

Jaké údaje jsou povinné pro členství v Clubu?

Stačí zadat e-mail, ale čím více údajů o sobě zadáte, tím více vás odměníme.

06

Co získám tím, že ste stanu členem?

Získáte exkluzivní slevy, akce, 1 rok záruky navíc a další nadstandardní služby.

07

Kdo má nárok na prodlouženou tříletou záruku zdarma?

Nárok na rok zárkuky navíc zdarma získává každý, kdo registruje zde v iRobot clubu svého robota zakoupeného od října 2022 po dobu trvání akce.

08

Co je poslat robota známému a jak to funguje?

Můžete svého robota poslat jinému uživateli iRobot Clubu. Toho lze docílit kliknutím na "Poslat robota známému", nacházející se úplně dole v detailu zařízení (pozor, platí pouze pro schválená zařízení). Po potvrzení zaslání obdržíte kód, pomocí kterého může váš známý robota zaregistrovat ke svému účtu. Zároveň se zařízení přesune u vás do stavu "Čeká na přijetí". V tomto stavu nelze objednat svoz. Uživatel, který kód od vás obdržel pak má 30 dní na to ho registrovat do iRobot Clubu. Po uplynutí této lhůty se kód zneaktivní a vrátí se vám do původního stavu (schválený, nečeká na přijetí). Transfer robota můžete také kdykoliv sami zrušit po kliknutí na "Zobrazit detail" vpravo na stránce Moje zařízení.

09

Obdržel(a) jsem kód na přijetí robota: Co s tím?

Při registraci nového zařízení klikněte hned v prvním kroku na"Přebírám zařízení z jiného účtu (mám kód)" a zadejte kód. Dále pak dokončete standardně registraci nového robota.